Květinové vody

Kód: 70/PON
1 200 Kč
Skladem (10 ks)
Květinové vody
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Síla přírody ukrytá v lahvičce, kterou si můžete vzít všude s sebou! Nechte se zlákat květovými vodami! Přijďte se s námi dozvědět více nejen o květinových vodách a hydrolátech a jejich nesčetném použití v péči o pleť, tělo, vlasy, ale i v kuchyni a v péči o zdraví, ale také o rostlinách se kterými budeme pracovat. Seznámíme se hlavně s místními květinami a bylinami, které lidé byli zvyklí užívat od pradávna, ale na své si přijdou i milovníci exotiky. Výroba probíhá vždy z čerstvých sezónních surovin.

Detailní informace

neformální přátelská atmosféra
voňavé zážitky
originální hand-made výrobky

Detailní popis produktu

Vstupte do omamného světa hydrolátů a jejich širokého použití. Podrobně se seznámíte se vším, co je jen možné - od sklizně bylin, přes výrobu po nesčetné využití. Věděli jste, že pro každý typ pleti je vhodné použít jiný typ byliny, nebo že si z růžové vody můžete připravit i velmi chutnou letní limonádu? Hydroláty vám také mohou pomoci se stresem, úzkostí, nebo pokud nemůžete usnout.Probereme 7 typů bylin od místních a běžných po zvláštní a exotické. Kurz je rozdělen na dva díly, v každém budou probrány jiné byliny a jejich účinky. 

Součástí kurzu je také výroba vašeho osobního hydrolátu.

 

Na co se ještě můžete těšit:

  • kdy sklízet jaké byliny, rostliny, květy a bylinky

  • jaký je přesný postup výroby hydrolátů, jak dosáhnout vysoké kvality a na co si dát pozor

  • jak hydrolát skladovat a jak o něj pečovat

  • jak  používat v péči o pleť, tělo nebo i v kuchyni

Odnesete si:

point_icon hydrolát 50ml

point_icon osobní směs květinových vod 50 ml

 

Doba trvání: 2 hodiny

 

Doplňující informace:

  • Maximální počet účastníků: 10 osob

  • Wi-Fi zdarma

  • Drobné občerstvení v ceně zážitku

Pokud byste rádi zkombinovali oslavu narozenin, rozlučku se svobodou, team building nebo jakoukoli jinou sešlost s kurzem květinových vod, neváhejte se nám ozvat. Domluvíme společně datum i vše ostatní co bude potřeba. Dárkové poukazy na tento kurz bez konkrétního data je možné vystavit, kontaktujte nás na emailu info@organiclab.cz

Workshopy v Organic Lab jsou určeny jak úplným začátečníkům, tak mírně pokročilým. Kosmetickým alchymistou se totiž může stát úplně každý. Nemáte s sebou doprovod? Vůbec nevadí. Na všech kurzech jsou srdečně vítáni jednotlivci i skupinky. Záleží nám na vašem pohodlí, proto workshopy vedeme v menším počtu lidí, aby se vám lektorky mohly individuálně věnovat.