Make-up

Ponořte se do světa přírodního make-upu. Učíme teorii i techniku pro osobní i profesionální užití. Naše škola je výjimečná používáním striktně přírodních produktů nejvyšší kvality, která je u klienteli stále žádanější. Vyvracíme zaběhlé vzorce myšlení i domněnky, že přírodní dekorativní produkty na pleti dlouho nevydrží, nejsou dostatečně pigmentované a dosáhnou maximálně looku nalíčená-nenalíčená. 

Ukazujeme, že moderní přírodní produkty plnohodnotně nahradí konvenční dekorativní kosmetiku, protože vydrží srovnatelně dlouho, mají pigmenty i barvy v barevných škálách konvenční kosmetiky, mohou mít luxusní či designové obaly. Přírpodní kosmetika vychází ze základních principů ohleduplné tvorby, čímž je šetrné k nám i k našemu okolí, s technologickým vývojem a využitím znalostí našich lektorů je mnohdy již velmi nízce alergenní.

 

2 položek celkem

Cena

29904900
129904900
Nepouzito12
2 990 Kč

Ponořte se do světa přírodního make-upu. Staňte se sama sobě vizážistkou. Komplexní formát vzdělání v osobním líčení. Vstupte s námi do světa čisté přírody, štětců, vůní,...

Kód: 88/PAT
Nepouzito Andrea
Organic MUA
Skladem (7 ks)
4 900 Kč

Kurz pro make-up artistky a artisty, které táhne volání přírody ke zdokonalení v jejich vášni k líčení. 

Kód: 94/STR
neformální přátelská atmosféra
voňavé zážitky
originální hand-made výrobky